Салата с печени патладжани, сирене моцарела, домати, соев сос и магданоз

Салата от бейби спанак, сьомга на фурна, авокадо, тиквени семки и годжи бери
Лесна салата с айсберг, риба тон, авокадо, репички и дресинг